سفارش تبلیغ
صبا ویژن

جزئیات ازدواج غیر منتظره پادشاه تایلند با خانم مهماندار هواپیما

جزئیات ازدواج غیر منتظره پادشاه تایلند با خانم مهماندار هواپیما

 

اعزام مهماندار خانم

روز نو

ماها واجیرالونگ کورن قبلا سه بار ازدواج کرده بود و 7 فرزند دارد بعد از این 3 ازدواج ناموفق حالا در اقدامی غیرمنتظره زن جوانی که از مهمانداری هواپیما به مقام بالایی در دولت او رسیده بود لقب ملکه را داد و در کمال بی خبری و شوک اطرافیان او را همسر آینده خود اعلام کرد.

 

عکسهای رسمی سوسیدا، مهمان دار سابق هواپیمایی تایلند را در حالی نشان می دهد که زمان دریافت هدیه از پادشاه، روی زمین دراز کشیده بود.این خبر شگفت انگیز بعدها در برنامه پادشاهی در کانال های تلویزیونی تایلند پخش شد.

 

پادشاه 66 ساله تایلند ماها واجیرالونگ کورن که به کینگ راما نیز معروف است، بعد از فوت پدرش که 70 سال روی تخت پادشاهی بود، به طور قانونی در سال 2016 پادشاه شد او باید به طور رسمی در یک مراسم بودایی و برهمایی در روز شنبه تاج گذاری کند و روز بعد در بانکوک رژه برگزار می شود.

 

او در سال 2014، زن جوانی به نام سوسیدا که قبلا مهماندار خطوط هوایی تایلند بود، به مقام نایب فرمانده گروه بادیگاردهای خود منصوب کرد.

 

همان زمان برخی از ناظرین سلطنتی و رسانه های خارجی ادعا کردند که رابطه ی عاشقانه ای بین سوسیدا و شاه وجود دارد، ولی کاخ پادشاهی هرگونه رابطه بین آنها را رد کرد.

 

مدتی بعد پادشاه در دسامبر 2016 پادشاه ، سوسیدا را ژنرال تمام در ارتش تایلند و معاون فرمانده بادیگارد شخصی خود در سال 2017 کرد.

 

او همچنین به سوسیدا لقب تانپویینگ که لقبی سلطنتی و به معنای بانو هست، نیز داد و جالب است که بعد از این لقب بازهم هرگونه ارتباطی بین انها از سوی کاخ پادشاهی رد شد ولی در نهایت ماها واجیرالونگ کورن به شایعات پایان داد و در اقدامی غافلگیرانه هنگام که این خانم جوان برای ادای احترام مقابل پادشاه روی زمین دراز کشیده بود به سوسیدا لقب ملکه داد.